Kapat

UyduMarket WhatsApp Grubu Yayında!

Yine İLK ve TEK UYDU MARKET Hizmeti ile Sizlerleyiz..

Satış Sonrası Desteği önemseyen , buna extra zaman harcayarak müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz 16 yıllık profesyonel ticari hayatımıza , tüm iyi niyetimizle yeni bir proje ile sizlerleyiz..

Türkiye Distrbitörlüğünü Yaptığımız GigaBlue Uydu Alıcıları Destek Hizmetlerimize , Var Olan Destek Forumumuz www.imajteam.com 'dan ayrı olarak müşterilerimizle birebir ilgilenebilmek adına WhatsApp Destek Hattımızı Oluşturmuş Bulunmaktayız.

Sizlere En Anlaşılır hali ile ne yapmak istediğimizi ve süreci soru ve cevaplarla izah etmeye çalışalım..

Kimler Faydalanabilir?

Son 1 Yıl İçinde GigaBlue Uydu Alıcısını UyduMarket Üzerinden Satın Alan Herkes Faydalanabilir.

 

Hizmet Ücretli midir? Ne Kadar Süre ile WhatsApp Destek Hattından Faydalanabilirim? Sürem Bittiğinde Ne Olacak..?

Yukarıda Belirttiğimiz GIGABLUE Marka ve Modelleri Satın Aldığınız Tarih İtibari ile 1 YIL WhatsApp Destek Hattımızdan ÜCRETSİZ Faydalanabileceksiniz. Süre Bitiminde WhatsApp Grubundan Çıkarılacaksınız.. ( Lütfen Bu Konuda bizlere kızmayınız , bu çok zaman isteyen , bizim için aynı anda 100 kişinin belkide soru soracağı , çok iyi niyetle yaptığımız bir proje..Her geçen gün Grup büyüyeceğinden , bizim için daha da zorlaşacak.. ) Bazen bizden hiç alış veriş yapmamış 3-5 Lira daha Uygun nerde bulurum zihniyeti ile X bir yerden ürün alan arkadaşlar , aldıkları yerden bekledikleri hizmeti alamadıklarında bizleri "herşeye de para istiyorlar" gibi haksızca eleştiriyorlar. Bu haksızca yaratılmaya çalışan algı tamamen yanlış olup biz de herşey AÇIK ve NET'dir. Extra Verdiğimiz Hizmetler Zorunlu olmadığı gibi kişi kendi isteği ile devam edip etmemeye karar verebilecek durumdadır..Destek Forum Sitemiz Zaten devam etmekte olup ürünü bizden alanlara 1 YIL Ücretsizdir. WhatsApp Destek hattı var olan tüm bu hizmetlerimize EK olarak Verilecektir. WhatsApp Destek Hattımızdan Süresi Dolduğu için Çıkarılan Müşterimiz Eğer Memnun kalıp 1 Yıl daha Devam Etmek İsterse +300 TL Ödeyerek Yeni 1 YIL Bu Hizmetimizden faydalanabilecektir.  Bu 300 TL nin karşılığı imajteam.com forum sitemiz + WhatsApp destek hattıdır.

 

Nasıl Bir Hizmet Verilecek? Ne Faydası Olacak?

Bizler Müşterilerimize Değer Veriyor , İşimizi Ciddiye Alıyoruz..Dolayısı ile Kişiye Özel Bir Hizmet'de Denebilir. Sadece Konu başlıkları ile Kısaca Özetleyelim.. Cihazlarına Ait Yenilikler , Haberler , Güncellemeler , Backuplar , Drivers Bilgileri , Forumda var olduğu halde gözden kaçan konulara yönlendirme , Videolu Anlatımlar ,Soru ve Cevaplar ile Cihazı Size Hem Öğreteceğiz , Hem de Her Geçen Gün Sevdireceğiz. Tüm Soru ve Sorunların Çözümü için Anlık Muhattabınız Olacak.. Sonuç olarak X bir kişinin sorusunu aynı anda aynı hizmeti kullanan belkide 200-300 kişi görecek , bilmediği bir özelliği de veya sorununu da sormadan çözüm bulmuş olacak.

 

Yukarıda bahsedilen ürün veya hizmetleri aldığım tarih 1 Yılı Geçmedi ve Faydalanmak İstiyorum , Ne Yapmalıyım?

info@uydumarket.net Mail Adresine ; *ADINIZ SOYADINIZ *WHATSAPP TELEFON NUMARANIZ *KULLANDIĞINIZ CİHAZ MODELİ *SATIN ALDIĞINIZ TARİH ( ZORUNLU DEĞİL KAYITLARIMIZDAN BULURUZ AMA BELİRTİLİRSE DAHA DA KOLAY OLUR ) *GELEN MAİLLERDE SADECE CİHAZ ADI YAZANLAR VAR. NE ALDIYSANIZ ONU YAZMALISINIZ. ÖRNEK : GigaBlue QUAD 4K gibi.. Göndermelisiniz..

 

WHATSAPP Grubunun Kuralları Nedir?

*Öncelikle Birbirimize Saygı Duymalıyız. *Küfür , Hakaret vb Mesajlar Yasak. *Hayırlı Cumalar , Hayırlı Kandiller vb Mesajlar Yasak..Amacımızı Aşmamalıyız. *Siyaset vb Mesajlar Yasak. *Ürünün Fiyatı ne Kadar? Kaça olur? Şu kadara almıştım , şuanda alsam nolur gibi fiyat içerikli sohbetler yasak.. *Saat 10.00 - 19.30 Arası Mesajlaşma Dışında Mesaj Gönderilmesini İstemiyoruz. *PAZAR Günleri Hizmet dışı olacağız. Bu Kuralların 1 Tanesine Uymayan Sorgusuz Sualsiz Gruptan Çıkarılacaktır.

 

 

 

HEP DESTEK , TAM DESTEK..BURASI UYDU MARKET!


SENDEN KAÇMAZ !

UyduMarket’in İndirimleri ve Yeni Ürünlerinden Anında Haberdar Olmak, İncelemelerini Takip Ederek En Doğru Bilgiye Ulaşmak İçin E-mail Adresini Bırak!
KORKMA! Spam mail göndermeyeceğiz ve istediğinde listeden çıkabilirsin.

UyduMarket © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır