Kapat

Teslimat


Nasıl Sipariş Verebilirim

1 - Alışveriş  için sitemize ister üye olmadan hemen al sistemiyle isterseniz sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olmak için anasayfada sağ tarafta üye girişi bölümünden üye olmak istiyorum'a tıklayarak üye olabilirsiniz. 

2- Üye olmadan hızlı siparişle ürün almak için ürünün altındaki HEMEN AL butonunu tıklayarak direk ödeme seçimi yapabileceğiniz sayfaya gidip bu sayfadan havale yada kredi kartı ile ödeme imkanlarından size hangisi uygun ise o seçeneği seçip ödeme yap butonuna tıklamanız gerekmektedir.


3- Üye olarak ürün almak isterseniz üye olduktan sonra satın almak istediğiniz ürünü sepete ekle butonu ile sepetinize ekleyip, ödeme tercihlerinin bulunduğu sayfadan size uygun olan seçeneği işaretleyip ödeme yap butonunu tıklamanız gerekmektedir.


4 - Bir sonraki  adımda Teslimet ve fatura  bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Lütfen bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girin aksi takdirde siparişinizle ilgili çeşitli sorunlar yaşanabilir.

5 - Sonraki adımda sipariş özetiniz yer alacaktır. Bu kısım onay verilmeden önceki son adım olacağı için sipariş bilgilerinizin doğru veya eksik olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.


6 - Bilgilerin doğruluğundan eminseniz siparişi onayla butonuna basarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

7 - Sipariş sonlandırma sayfasının açılması ve onay işlemi verilmesi siparişinizin sorunsuz tamamlandığını göstermektedir. Sipariş numaranızı kaydediniz.


8 - Havale yada Eft ile geçilen siparişlerde, havale yada eft işleminin en geç 2 gün içerisinde gerçekleştirilmesi zorunludur. Aksi takdirde siparişiniz iptal edilir. 

9 - Havale yada Eft işleminizi gerçekleştirdikten sonra Sitemizdeki Havale Bildirim Seçeneğine BURADAN  tıklayınız. Açılan menüdeki Banka havalesi bildirim forumunu doldurup göndermeniz siparişinizi hızlı işleme alınmasını sağlayacaktır.


10 - Sitemizde kredi kartı ile siparişlerinizi sorunsuzca verebilirsiniz. Tüm bankalarla anlaşmalar sağlanmış ve müşterilerimizin alışverişlerde ve ödemelerde zorlanmamaları için sık sık çeşitli kredi kartlarında peşin fiyatına taksit anlaşmaları  yapılmış ve bu destek kampanyalarımız devam edecektir.

SENDEN KAÇMAZ !

UyduMarket’in İndirimleri ve Yeni Ürünlerinden Anında Haberdar Olmak, İncelemelerini Takip Ederek En Doğru Bilgiye Ulaşmak İçin E-mail Adresini Bırak!
KORKMA! Spam mail göndermeyeceğiz ve istediğinde listeden çıkabilirsin.

UyduMarket © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır