Kapat

Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizde Satılan Ürünlerin Garantisi Varmıdır ?

Sitemizde Satılan Tüm Ürünlerin Distribitör ve İthalatçı Firmalar Tarafından 2 Yıl Garantisi Vardır..Octagon,GigaBlue Gibi En Profesyonel Uydu Alıcılarının Türkiye Distribitörüyüz.Türkiye Genelinde 20 den Fazla Servis Ağımızla Direkt Kaynağından Almış Olursunuz.. İşcilik, Hizmet Bedeli, Yan Ürünler Gibi Etkenler Bu Kapsamın Dışındadır.

Ürünleri ShowRoomunuzdan Alabilmek Mümkün müdür?

Evet , Ürünleri Eğer İsterseniz ; UYDUMARKET® Smart City Site Mah. Samanyolu Cad. No: 116-118 A Blok Kat:8 Daire: 54 34760 Ümraniye / İSTANBUL Adresimizden Görerek Teslim Alabilirsiniz..İnternetten Verilen Siparişleriniz ise Anlaşmalı Yurtiçi Kargo ile Sigortalı Olarak , Satın Aldığınız Gün Adresinize Kargolanır. Türkiye'de Uydu Sektöründe En Yüklü Stok ile Çalışan Tek Firmayız.

Bazı Ürünler Sizde Neden Pahalı?

UyduMarket.net Olarak 15.Yılımıza Girdiğimiz Ticari Sürecimizde Ne Yazıkki Sektörümüzde Her Zaman Kopyalandık..Neredeyse Sitemizdeki Yazıların Tamamını Farklı İnternet Sitelerinde Görebilirsiniz..Hatta Yazılarımı Aynen Kopyalayıp Bir de Utanmadan 1-2 Ek Yazı ile Bizi Karalamaya Çalışıp Ürün Satabiliriz Düşüncesinde Olan İnternet Siteleri Bile Mevcut iken , Biz Çizgimizden ve Kalitemizden Hiç Taviz Vermedik ve Vermeyeceğiz..Fiyat Farklılıklarının Sebebine Gelince , UyduMarket Olarak Her Zaman Direkt Distribitör ve İthalatçı Firmalar ile Çalışmaktayız..Bizim Türkiye'de Sektörümüzdeki En Önemli Farkımız Hizmet Kalitemizdir..X Bir Ürünü 3 Aşağı 5 Yukarı Her Yerden Alabilirsiniz..Ama Bizim için En Önemli Konu O Ürünün Yazılımsal ve Garanti Desteğinin Nasıl Verildiğidir..Diğer Bir Çok İnternet Sitesinde Yazılı Olanlar Kopyala / Yapıştır'dan İbaret Olduğu için , Konu Hizmet Kısmına Geldiğinde Farklar Belli Olmaktadır..X Bir Ürünü Çok Uygun Fiyata Bulup Destek Almayı Beklemek Bu Sektörde Oldukça Zor Birşeydir..Kaliteli Hizmetin Destekden Geçtiğine İnanan Ticari Ahlakımızla Tam 15 Yıldır Profesyonel Ekibimizle Dünya'da Müşterilerine Destek Forum Açıp ( www.imajteam.com ) Hizmet Veren Tek Uydu AlışVeriş Sitesiyiz..Türkiye'de Kişisel Cep Numarasını Web Sitesinde Paylaşan TEK FİRMAYIZ..Yani Kısacası Biz Hizmet Satıyoruz.

Detaylı Sorularım Var , Size Nasıl Sorabilirim?

Sitemizdeki Verilen Bilgiler Dışında Ne Öğrenmek veya Sormak İsterseniz ayberk@uydumarket.net veya uydumarket@uydumarket.net Mail Adreslerimize Mail Atarak Bizlere Ulaşabilirsiniz..Takıldığınız Konularda Direkt 0506 761 15 02 No'lu Telefonumuzdan Bizleri Arayabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ve Taksitli Satışınız Var mı? Ne Kadar Güvenli?

Sitemiz 256 Bit SSL Koruma Sistemine Sahiptir. Kredi Kartı Kullanımında % 100 Güvenlidir. 3D Sistem Kullanılmaktadır , Telefonunuza Ayrı Bir Şifre Gelir ve O Şifre Girilmeden Çekim yapılmaz..Yani X Bir Kişi Kredi Kartınızı Çalmış Olsa Bile Bizden Alış Veriş Yapamaz.

Sitenizdeki Ürünler ve Fiyatları Güncel mi ?

Evet , Web Sitemizde Belirtilen Fiyatlar Anlık Günceldir. Web Sitemiz Sık Sık Güncellenmektedir.

SENDEN KAÇMAZ !

UyduMarket’in İndirimleri ve Yeni Ürünlerinden Anında Haberdar Olmak, İncelemelerini Takip Ederek En Doğru Bilgiye Ulaşmak İçin E-mail Adresini Bırak!
KORKMA! Spam mail göndermeyeceğiz ve istediğinde listeden çıkabilirsin.

UyduMarket © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır