Kapat

Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizde Satılan Ürünlerin Garantisi Varmıdır ?

Sitemizde Satılan Tüm Ürünlerin Distribitör ve İthalatçı Firmalar Tarafından 2 Yıl Garantisi Vardır..GigaBlue,VU+,Maxytec,Mutant,Octagon Gibi En Profesyonel Uydu Alıcılarının Türkiye Distribitörüyüz.Türkiye Genelinde 20 den Fazla Servis Ağımızla Direkt Kaynağından Almış Olursunuz.. İşcilik, Hizmet Bedeli, Yan Ürünler Gibi Etkenler Bu Kapsamın Dışındadır.

Ürünleri ShowRoomunuzdan Alabilmek Mümkün müdür?

Evet , Ürünleri Eğer İsterseniz ; UYDUMARKET® Smart City Site Mah. Diriliş Cad. No: 116-118 A Blok Kat:8 Daire: 54 34760 Ümraniye / İSTANBUL Adresimizden Görerek Teslim Alabilirsiniz..İnternetten Verilen Siparişleriniz ise Anlaşmalı ARAS Kargo ile Sigortalı Olarak , Satın Aldığınız Gün Adresinize Kargolanır. Türkiye'de Uydu Sektöründe En Yüklü Stok ile Çalışan Tek Firmayız.

Bazı Ürünler Sizde Neden Pahalı?

UyduMarket.net Olarak 20.Yılımıza Girdiğimiz Ticari Sürecimizde Ne Yazıkki Sektörümüzde Her Zaman Kopyalandık..Neredeyse Sitemizdeki Yazıların Tamamını Farklı İnternet Sitelerinde Görebilirsiniz..Hatta Yazılarımı Aynen Kopyalayıp Bir de Utanmadan 1-2 Ek Yazı ile Bizi Karalamaya Çalışıp Ürün Satabiliriz Düşüncesinde Olan İnternet Siteleri Bile Mevcut iken , Biz Çizgimizden ve Kalitemizden Hiç Taviz Vermedik ve Vermeyeceğiz..Fiyat Farklılıklarının Sebebine Gelince , UyduMarket Olarak Her Zaman Direkt Distribitör ve İthalatçı Firmalar ile Çalışmaktayız..Bizim Türkiye'de Sektörümüzdeki En Önemli Farkımız Hizmet Kalitemizdir..X Bir Ürünü 3 Aşağı 5 Yukarı Her Yerden Alabilirsiniz..Ama Bizim için En Önemli Konu O Ürünün Yazılımsal ve Garanti Desteğinin Nasıl Verildiğidir..Diğer Bir Çok İnternet Sitesinde Yazılı Olanlar Kopyala / Yapıştır'dan İbaret Olduğu için , Konu Hizmet Kısmına Geldiğinde Farklar Belli Olmaktadır..X Bir Ürünü Çok Uygun Fiyata Bulup Destek Almayı Beklemek Bu Sektörde Oldukça Zor Birşeydir..Kaliteli Hizmetin Destekden Geçtiğine İnanan Ticari Ahlakımızla Tam 20 Yıldır Profesyonel Ekibimizle Dünya'da Müşterilerine Destek Forum Açıp ( www.imajteam.com ) Hizmet Veren Tek Uydu AlışVeriş Sitesiyiz..Türkiye'de Kişisel Cep Numarasını Web Sitesinde Paylaşan TEK FİRMAYIZ..Yani Kısacası Biz Hizmet Satıyoruz.

Hakkınızda Bir Kaç Olumsuz Yazı Okudum? Neden?

Öncelikle belki çok tuhaf gelecek ama okuduğunuz hiç bir olumsuz yorum aslında yaşanmadı..

Türkiye'de Maalesef Internet üzeri ticaret böyle bir şey.. 20 Yıldır Sektörümüzde açık ara satış sonrası desteği önemseyen belki de tek firmayız. Kendi kullanıcılarına destek forumu açan , kendi kişisel cep numarasını paylaşan..

Hakkımızda asılsız yazılan saçma senaryolar her ne kadar bizleri üzsede , bizim azmimizi daha da çok artırmakta.

Eğer uydumarketten ilk alış verişiniz ise , gerçekten rahat olun. Yazdıklarımızın dışına hiç çıkmadık..Bizimle problem yaşadığını söyleyen yorumlar çamur atayım izi kalsından öte değildir.

Bir iki örnek verelim ; ürünü almıştır müşterimiz , 1.5 ay geçmiştir,  ben vazgeçtim iade etmek istiyorum demiştir , bizde doğal olarak İADE almamışızdır. Müşteri tavrı ; " şimdi siz görürsünüz iade almazsanız sizi her yere yazıcam" vs tehditler maalesef cehaletin çok olduğu karakteri bozuk insanlarda olabiliyor.Elbette o insan da onu yazmıyor , bir senaryo uyduruyor. 20 yılda toplasanız 10 kişiyi geçmez bu problemli tipler de. farklı Nickler alıp sadece uydurdukları nicklerle yazmaktadırlar.

Örneğin Kendi Tasarladığımız Ücretli Yazılımı Hediye Olarak Yüklü Gönderiyoruz , Diyoruzki tekrar gönderim yok , ücretli bir imagedir. Müşteri kendi kendine yazılımın yedeğini almadan siliyor başka image yüklüyor , 1 hafta sonra bize dönüp "ya cihazın içindeki yazılım daha güzeldi" dediğinde tekrar gönderim yapmıyoruz..Bu sefer bizi karşısına alıp böyle iş mi olup siz görürsünüz diyip uydurduğu bir başka senaryoyla bizleri karalamak isteyebiliyor..

Sonuç olarak ; Biz ne yazdıksak , ne dediysek o dur. Daha ucuza bir yerler bulabilirsiniz , ama daha iyi hizmette Sektörde tekiz..Gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz. Ve lütfen alış veriş yaptıktan sonra gerçek yorumlarınızı paylaşmaktan da çekinmeyiz..

Saygılarımızla..

Detaylı Sorularım Var , Size Nasıl Sorabilirim?

Sitemizdeki Verilen Bilgiler Dışında Ne Öğrenmek veya Sormak İsterseniz [email protected] veya [email protected] Mail Adreslerimize Mail Atarak Bizlere Ulaşabilirsiniz..Takıldığınız Konularda Direkt 0506 761 15 02 No'lu Telefonumuzdan Bizleri Arayabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ve Taksitli Satışınız Var mı? Ne Kadar Güvenli?

Sitemiz 256 Bit SSL Koruma Sistemine Sahiptir. Kredi Kartı Kullanımında % 100 Güvenlidir. 3D Sistem Kullanılmaktadır , Telefonunuza Ayrı Bir Şifre Gelir ve O Şifre Girilmeden Çekim Yapılmaz..Yani X Bir Kişi Kredi Kartınızı Çalmış Olsa Bile Bizden Alış Veriş Yapamaz.

Sitenizdeki Ürünler ve Fiyatları Güncel mi ?

Evet , Web Sitemizde Belirtilen Fiyatlar Anlık Günceldir. Web Sitemiz Sık Sık Güncellenmektedir.

Kredi Kartı ve Havale Olarak Parça Parça Ödeme Nasıl?

BURADAN Manuel Olarak Kredi Kartı Bilgilerinizi Girip Meblayı Kendiniz Yazarak Ödeme Yapabilirsiniz. BURADA da Hesap Numaralarımız Mevcut.

SENDEN KAÇMAZ !

UyduMarket’in İndirimleri ve Yeni Ürünlerinden Anında Haberdar Olmak, İncelemelerini Takip Ederek En Doğru Bilgiye Ulaşmak İçin E-mail Adresini Bırak!
KORKMA! Spam mail göndermeyeceğiz ve istediğinde listeden çıkabilirsin.

UyduMarket © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır