Kapat
YENİ

Hiremco 8K UHD HDMI Kablo 2.1V / 1.5 Metre

8K , Hızlı , 3D Altın Uçlu 1,5 Metre
200,00 TL
 • %5 Havale İndirimli 190,00 TL
  Sepete Ekle
 • Hiremco 4K HDMI Kablo 1,5 metre - (Altın Uçlu)

  HDMI Port'a Sahip Cihazlarınız Arasında Görüntü Aktarmanın En Kolay Yolu

  HDMI ile Kusursuz Görüntü ve Ses Aktarımı

  Hiremco; son zamanlarda pek çok ekran kartı ve dizüstübilgisayarda görmeye başladığımız HDMI çıkışı ile yüksek kaliteli ses vegörüntü iletebileceğiniz HDMI kabloyu sunar. Özellikle dizüstü bilgisayar vetelevizyon arasında bağlantı sağlayabileceğiniz  Hiremco  HDMI kablo 1,5 metreuzunluğa sahiptir. Maksimum3840x2160 (2160p) çözünürlük ve 30bit renk derinliğini destekleyen  Hiremco  HDMIkablo aynı zamanda 24bit ve 192 kHz kalitesinde 7.1 analog ses çıkışı dasağlayabilmektedir. Yüksek kaliteli  Hiremco  HDMI kablo ile kusursuz görüntü vesesin keyfini çıkarın.

  Yüksek Netlikte Görüntünün Keyfini Yaşayın

  Hiremco  HDMI kablo 17.28Gbps hızlara varan veri transferinimümkün kılabilmek için yüksek kaliteli, oksijensiz saf bakır malzemedenüretilmiştir.  Hiremco  HDMI kablo ile Full HD Blu-Ray filmlerinizi, playstationoyunlarınızı yüksek görüntü ve ses iletimi ile izleyip oynayabilir, çok yüksekçözünürlüklerde dijital tasarım yapabilirsiniz.  Hiremco  HDMI kablo sunduğu 576MHzbant genişliği ile DTS-HD, True HD gibi yüksek ses standartlarında veriaktarımı ve 1080p çözünürlükte video aktarımını kolayca mümkün kılmaktadır.

  Altın Kaplama Uçlar ile Daima Yüksek Kalite

  Hiremco  1,5 metre  HDMI kablo yüksek iletkenlik gösteren altın kaplama uçlara ve içbağlantı noktalarına sahiptir. Altın kaplama nem dolayısıyla oluşabilecekkorozyon oluşumunu engellemekte ve düşük direnç sayesinde daha iyi görüntü veses kalitesi sunmaktadır.

  Modern Grafik Kartlarıyla Mükemmel Uyum

  Hiremco  HDMI kablo, modern grafik kartları üzerinden birden fazlagörüntü desteği ile daha geniş masaüstü, yüksek çözünürlüklerde oyun deneyimive digital tasarım uygulamalarında mükemmel performans gösterir. AMD ve Nvidiaekran kartları  Hiremco  HDMI kabloyu otomatik olarak algılamakta ve tam uyumgöstermektedir.

  Dayanıklı Dış Kaplama

  Hiremco  HDMI kablonun dış etkenlere karşı üst yüzeyinindayanıklılığı yüksek yoğunluklu PVC kaplama ile sağlanmıştır. Kırılmalara vedarbelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

  Teknik Özellikler

  Uygulama: HDMI 'dan HDMI'a Bağlantı

  Uzunluk: 1,5 metre 

  Versiyon: 2.0

  Renk: Siyah

  Bağlantı: Altın Kaplama

  3D Desteği : Var

  HDR Destekli HDMI Kablo!

  HDR TV teknolojisi en parlak beyaz ile en koyu siyah arasındaki kontrastı daha vurgulu hale getirir, renkleri daha gerçekçi kılar ve görüntüyü genel olarak daha canlı gösterir. Bu sebeple HDR teknolojisi televizyonların ve monitörlerin görüntü kalitesinde gözle görülür bir gelişme sağlar.
  Televizyonda ve monitörde HDR teknolojisinden faydalanmak için hem HDR destekli bir televizyona ya da monitöre, hem de HDR destekli bir HDMI kabloya sahip olmanız gerekir.
  Risk almamak ve HDR destekli en iyi 3 Metre ve 5 Metre 4K HDMI 2.0 kabloya sahip olmak için kesin çözüm; satın alacağınız HDMI kablonun hdmi 2.0 desteği sunmasıdır.

  Dolby Vision ve Dolby Atmos     

  Destekli HDMI Kablo!

  Dolby Vision  HDR görüntü teknolojisinin en üst seviyesidir ve Advanced HDR olarak tanımlanır. Görsel deneyime uygulanan efsane mühendislik, görüntü kalitesi için bu yepyeni standartta kullanılıyor. 

  Dolby Vision  ekranınıza    olağanüstü renk, kontrast ve parlaklık katarak görüntüleme deneyiminizi dönüştürür, renk paletini ve kontrast aralığını önemli ölçüde genişletir ve her ekran için resmi otomatik olarak optimize etmek için dinamik meta verileri kullanır. 

  Dolby Atmos ses teknolojisinin en üst seviyesidir ve Advanced Sound olarak tanımlanır. Ses kanallara kısıtlanmak yerine; etrafınızda üç boyutlu uzayda hareket eder, böylece eylemin içinde olduğunuzu hissedersiniz. Yeni bir yükseklik hissi sizi aksiyona ve tam bir ses atmosfe     rine sokar, havai hareket eden nesneleri gerçekçi bir şekilde tasvir eder ve nefes kesen bir ses kalitesi üretir.

  Dolby Atmos , pürüzsüz ses ile berraklık, zenginlik, detay ve derinlik gibi her şeyi harekete geçirir. Güçlü hareket eden bir eğlence deneyimi sunar.

  HDMI kablonun Dolby Atmos destekli olması için hdmi 2.0, hdmi 2.0a veya hdmi 2.0 olması şarttır. Hdmi 1.4 kabloların Dolby Atmos desteği yoktur. 

  Dolby Vision  görüntü ve Dolby Atmos ses için Hiremco 1,5 hdmi 2.0 kablo mükemmel seçimdir.

  HDCP 2.2 Destekli HDMI Kablo!

  High Bandwith Digital Content Protection (HDCP 2.2) Yüksek Bant genişliğinde Sayısal İçerik Koruması olarak tanımlanan bu protokol BluRay cihazların ve Netflix, Digiturk gibi yayınların ve içeriklerin kopyalanmasını engellemek amacıyla oluşturulmuştur.

  HDMI kablonun HDCP 2.2 destekli olması için hdmi 2.0, hdmi 2.0a veya hdmi 2.0 olması şarttır. Hdmi 1.4 kabloların HDCP 2.2 desteği yoktur.

  HDCP 2.2 ile korunan Full HD ve 4K yayınları sorunsuz izleyebilmek için Hiremco 1,5 Metre hdmi 2.0 kablo mükemmel seçimdir.

  21:9 Ultra Wide Screen Aspect Ratio

  Hdmi 1.4 kablo kullanımında; Ultra Wide Monitörlerde 21:9 Destekli yayınları izlerken veya uygulamaları kullanırken altta ve üstte siyah bölüm kalır ve görüntü monitöre tam oturmaz.

  HDMI kablonun 21:9 Aspect Ratio destekli olması için hdmi 2.0, hdmi 2.0a veya hdmi 2.0 olması şarttır. Hdmi 1.4 kabloların  21:9 Aspect Ratio desteği yoktur.

  Ultra Wide Monitörlerde 21:9 Destekli yayınları sorunsuz izlemek ve uygulamaları sorunsuz kullanmak    için Hiremco 1,5 Metre hdmi 2.0 kablo mükemmel seçimdir.

  Apple TV 4K için Hdmi 2.0 Kablo!

  Apple TV 4K cihazının HDMI çıkışı 18 Gbps band genişliğinde ve hdmi 2.0a olup; Hiremco hdmi 2.0 kablonun sahip olduğu 18 Gbps band genişliği ve sahip olduğu üstün kalitesi sayesinde; Apple TV 4K cihazınızın 4K 60Hz, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos gibi başlıca özelliklerinden en mükemmel bir şekilde faydalanabilirsiniz.

  HDMI kablonun HDR ve Dolby Vision destekli olması için hdmi 2.0a veya hdmi 2.0 olması şarttır. 
  Hiremco 1,5 Metre hdmi 2.0 kablo ile Apple TV 4K cihazınızda aşağıdaki 
  formatlarda görüntü alabilirsiniz   ;

  4K SDR 60Hz YCbCr 4:4:4
  4K SDR 60Hz RGB High

  4K HDR 60Hz YCbCr 4:2:2

  Netflix için Hdmi 2.0 Kablo!

  Netflix ile kesintisiz ve problemsiz bir yayın izleyebilmek için televizyonunuzun hdmi girişinin ve hdmi kablonuzun mutlaka HDCP 2.2 destekli olması gerekmektedir.

  HDMI kablonun HDCP 2.2 destekli olabilmesi için hdmi 2.0, hdmi 2.0a veya hdmi 2.0 olması şarttır. Hdmi 1.4 kabloların     HDCP 2.2    desteği yoktur.

  Netflix tarafından HDCP 2.2 ile korunan Full HD ve 4K yayınları sorunsuz izleyebilmek ve    Netflix'in sunduğu 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos ve 4K 60Hz görüntü teknolojilerinden tam anlamıyla yararlanabilmek için Hiremco 1,5 Metre hdmi 2.0 kablo mükemmel seçimdir.

  Denon 4K AV Receiver için Hdmi 2.0 Kablo

  HDR destekli Denon 4K AVR ve diğer HDR destekli 4K AVR cihazların HDMI çıkışı hdmi 2.0a veya hdmi 2.0 olup; Hiremco 2.0b HDMI Kablo ile 4K AVR cihazlarınızın 4K 60Hz, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos, HDCP 2.2 gibi başlıca özelliklerinden en mükemmel bir şekilde faydalanabilirsiniz.

  Hiremco hdmi 2.0 kabloyu Denon 4K AVR, Sony 4K AVR, Pioneer 4K AVR, Yamaha 4K AVR, Onkyo 4K AVR ve Marantz 4K AVR cihazlarınızda en iyi performanla kullanabilirsiniz.

  PS4 PRO 4K için Hdmi 2.0 Kablo!

  PS4 PRO cihazının HDMI çıkışı 18 Gbps band genişliğinde ve hdmi 2.0a olup; Hiremco hdmi 2.0 kablonun sahip olduğu 18 Gbps band genişliği ve sahip olduğu üstün kalitesi sayesinde; PS4 PRO cihazınızın 4K ve HDR özelliğinden en mükemmel şekilde faydalanabilir, görüntü ayarlarında RGP Aralığı'nı TAM seçebilir ve 2160p-RGB görüntü elde edebilirsiniz.

  HDMI kablonun HDR  destekli olması için hdmi 2.0a veya hdmi 2.0 olması şarttır.

  PS4 PRO ile hdmi 1.4 kablo veya sertifikasız hdmi 2.0 kablo kullanırsanız görüntüde donma, cihazın kendini kapatması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi kullandığınız kablonun veri taşıma band genişliğinin, PS4 PRO'nun gönderdiği veriyi taşıyamamasıdır.

   

  PlayStation 4 PRO ve XBOX One S ile problemsiz bir görüntü, yoğun ve gerçekçi oyun deneyimi, olağanüstü net videolar ve her anında inanılmaz ayrıntı seviyesi için 18 Gbps band genişliğine sahip 4K 60 Hz HDR Destekli Hiremco 1,5 Metre 2.0b hdmi kablo mükemmel seçimdir.

  Digiturk 4K için Hdmi 2.0 Kablo!​

  Digiturk 4K yayınını SagemplusIQ 4K kutu ile yapıyor.  SagemplusIQ digiturk kutusunun ve 4K televizyonların hdmi çıkışları 18 Gbps band genişliğinde ve hdmi 2.0 dır.

  4K yayınını mükemmel netlikte ve akışta izleyebilmeniz için kutu ile televizyonunuz arasında kullandığınız HDMI kablonuzun da mutlaka hdmi 2.0 olması ve HDCP 2.2 desteğine sahip olması gerekir.

  HDCP 2.2 Desteğine sahip olmayan hdmi kablo kullanımında, digiturk kutusundan sağlıklı görüntü alamazsınız.

  Hdmi 1.4 kabloların HDCP 2.2 desteği yoktur.

  Piyasada birçok hdmi 2.0 kablo satılıyor. Ancak bu kabloların, gerçekten hdmi 2.0 kabloda olması gereken kalite ve teknolojik altyapıya sahip olduğundan emin olmanın tek yolu kablonun Premium Sertifikasına sahip olmasıdır.

  Digiturk 4K uydu cihazınızdan en mükemmel görüntüyü alabilmek için; Hiremco 1,5 Metre hdmi 2.0 Hdmi kablo mükemmel seçimdir.

  Turkcell TV+ 4K için Hdmi 2.0 Kablo!

  Superonline 4K yayınını Turkcell TV+ 4K kutu ile yapıyor. Turkcell TV+ 4K kutusunun ve 4K televizyonların hdmi çıkışları 18 Gbps band genişliğinde hdmi 2.0 dır.

  4K yayınını mükemmel netlikte ve akışta izleyebilmeniz için kutu ile televizyonunuz arasında kullandığınız HDMI kablonuzun da mutlaka hdmi 2.0 olması ve HDCP 2.2 desteğine sahip olması gerekir.

  HDCP 2.2 Desteğine sahip olmayan hdmi kablo kullanımında, Turkcell TV+ 4K kutusundan sağlıklı görüntü alamayabilirsiniz.

  Hdmi 1.4 kabloların HDCP 2.2 desteği yoktur.

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  200,00 TL
  200,00 TL
  2
  100,00 TL
  200,00 TL
  3
  66,67 TL
  200,00 TL
  4
  53,00 TL
  212,00 TL
  5
  42,80 TL
  214,00 TL
  6
  36,00 TL
  216,00 TL
  7
  31,14 TL
  218,00 TL
  8
  27,50 TL
  220,00 TL
  9
  24,67 TL
  222,00 TL
  10
  22,40 TL
  224,00 TL
  11
  20,55 TL
  226,00 TL
  12
  19,00 TL
  228,00 TL

  Garanti Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  200,00 TL
  200,00 TL
  2
  100,00 TL
  200,00 TL
  3
  66,67 TL
  200,00 TL
  4
  52,50 TL
  210,00 TL
  5
  42,80 TL
  214,00 TL
  6
  36,00 TL
  216,00 TL
  7
  31,14 TL
  218,00 TL
  8
  27,50 TL
  220,00 TL
  9
  24,67 TL
  222,00 TL
  10
  22,40 TL
  224,00 TL
  11
  20,55 TL
  226,00 TL
  12
  19,00 TL
  228,00 TL

  Finansbank Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  200,00 TL
  200,00 TL
  2
  100,00 TL
  200,00 TL
  3
  66,67 TL
  200,00 TL
  4
  53,00 TL
  212,00 TL
  5
  42,80 TL
  214,00 TL
  6
  36,00 TL
  216,00 TL
  7
  31,14 TL
  218,00 TL
  8
  27,50 TL
  220,00 TL
  9
  24,67 TL
  222,00 TL
  10
  22,40 TL
  224,00 TL
  11
  20,55 TL
  226,00 TL
  12
  19,00 TL
  228,00 TL

  Halkbank Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  200,00 TL
  200,00 TL
  2
  100,00 TL
  200,00 TL
  3
  66,67 TL
  200,00 TL
  4
  53,00 TL
  212,00 TL
  5
  42,80 TL
  214,00 TL
  6
  36,00 TL
  216,00 TL
  7
  31,14 TL
  218,00 TL
  8
  27,50 TL
  220,00 TL
  9
  24,67 TL
  222,00 TL
  10
  22,40 TL
  224,00 TL
  11
  20,55 TL
  226,00 TL
  12
  19,00 TL
  228,00 TL

  İşbank Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  200,00 TL
  200,00 TL
  2
  100,00 TL
  200,00 TL
  3
  66,67 TL
  200,00 TL
  4
  53,00 TL
  212,00 TL
  5
  42,80 TL
  214,00 TL
  6
  36,00 TL
  216,00 TL
  7
  31,14 TL
  218,00 TL
  8
  27,50 TL
  220,00 TL
  9
  24,67 TL
  222,00 TL
  10
  22,40 TL
  224,00 TL
  11
  20,55 TL
  226,00 TL
  12
  19,00 TL
  228,00 TL

  Yapıkredi Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  200,00 TL
  200,00 TL
  2
  100,00 TL
  200,00 TL
  3
  66,67 TL
  200,00 TL
  4
  52,50 TL
  210,00 TL
  5
  42,40 TL
  212,00 TL
  6
  35,67 TL
  214,00 TL
  7
  30,86 TL
  216,00 TL
  8
  27,25 TL
  218,00 TL
  9
  24,44 TL
  220,00 TL
  10
  22,20 TL
  222,00 TL
  11
  20,18 TL
  222,00 TL
  12
  18,67 TL
  224,00 TL

  Ziraat Bankası BankKart ile Güvenli Ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Ürün hakkında sorularınız mı var? Doğru ürün olduğuna emin olamıyor musunuz? Hemen bizimle iletişime geçin yardımcı olalım.

Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
SENDEN KAÇMAZ !

UyduMarket’in İndirimleri ve Yeni Ürünlerinden Anında Haberdar Olmak, İncelemelerini Takip Ederek En Doğru Bilgiye Ulaşmak İçin E-mail Adresini Bırak!
KORKMA! Spam mail göndermeyeceğiz ve istediğinde listeden çıkabilirsin.

UyduMarket © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır