Kapat

Haberler

Octagon Türkiye Distribitörü , UyduMarket!
  Octagon Türkiye Distribitörü Olarak ;   *Türkiye'de bir çok ilke imza atan UyduMarket Olarak 18.Yılımızda Yeni bir işbirliği ile sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. *Yüklü Stok ile Octagonun Türkiye Piyasasına Uygun tüm model ve çeşitleri sırasıyla gelecek. Hatta Bunları Avrupa ile Aynı anda getirtmeyi Hedefliyoruz. *Kuracağımız Sağlam ve İşi Bilen Bayi Ağı ile Fiyatın Hiç değişmediği , Arka Planda destek Ağırlıklı bir hizmet planlamaktayız. Bayilerimizin ve Son Kullanıcılarımızın Memnun olacakları yeni bir sistem ile sizlerle olacağız. *En iyi hizmet anlayışı ile tamamen satış sonrası odaklı mükemmel bir teknik servis kurduk. En az 3 iş günü içinde %99 olası arıza ve sorunlara çözümler bulacağız ve bir İLK e imza atacağız inşaallah.   Bayimiz Olmak İster misiniz?   *Bayi anlayışını değiştiren yeni hizmet anlayışı ile sizin üzerinizden bir çok yükü biz alacağız. *Fiyat politikasının bozulmasına müsade etmeyeceğiz.   Bayilik Şartları ;   *Vergi Levhası Olunması Şarttır.Vergi Levhanız [email protected] adresine mail atılmalı. Size özel bir kayıt açılacak sistemlerimizde. *Her Modelden Asgari 5 Adet Ürün Stok Almalısınız. *Vergi Levhanızı Gönderdiğiniz Size Mail ile havale ve Kredi Kartı Ödeme için Ayrı Ayrı bayi Fiyatları Verilecektir.   En Kaliteli Hizmet , Alanında Tek..Burası UYDUMARKET!
Devamını Oku:»
    Türkiye'de bir çok ilke imza atan UyduMarket Olarak 16.Yılımızda Octagon,VU+,GigaBlue Modellerinden Sonra Şimdi Mutant ve Maxytec Markalarını Türkiye'de Sizlerle Buluşturmanın Gururunu Yaşıyoruz.. Yüklü Stok ile Açık Ara Sektörün En Büyüğü Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyoruz.. En iyi hizmet anlayışı ile tamamen satış sonrası odaklı mükemmel bir teknik servis kurduk. En az 3 iş günü içinde %99 olası arıza ve sorunlara çözümler bulacağız ve bir İLK e imza atacağız.   Bayimiz Olmak İster misiniz?   *Bayi anlayışını değiştiren yeni hizmet anlayışı ile sizin üzerinizden bir çok yükü biz alacağız. *Fiyat politikasının bozulmasına müsade etmeyeceğiz.   Bayilik Şartları ;   *Vergi Levhası Olunması Şarttır.Vergi Levhanız [email protected] adresine mail atılmalı. Size özel bir kayıt açılacak sistemlerimizde. *En az 5 Adet Stok Alınması Zorunluluğu Vardır. Amacımız Elinde Stok Tutabilen Firmalarla Devam Etmektir. *Vergi Levhanızı Gönderdiğiniz Size Mail ile havale ve Kredi Kartı Ödeme için Ayrı Ayrı bayi Fiyatları Verilecektir.   En Kaliteli Hizmet , Alanında Tek..Burası UYDUMARKET!
Devamını Oku:»
SENDEN KAÇMAZ !

UyduMarket’in İndirimleri ve Yeni Ürünlerinden Anında Haberdar Olmak, İncelemelerini Takip Ederek En Doğru Bilgiye Ulaşmak İçin E-mail Adresini Bırak!
KORKMA! Spam mail göndermeyeceğiz ve istediğinde listeden çıkabilirsin.

UyduMarket © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır