Kapat

CCcam Full Server

0,00 TL
 • %5 Havale İndirimli 0,00 TL
  Sepete Ekle
 • CCcam Server - Card Sharing ile Tüm Kanalları UYDUMARKET Garantisi İle Takılmasız, Donmasız ve Sorunsuz İzleyin!!!!

   

   
  CCcam Serverimizde Açılmayan Kanallar ;

  *22.12.2015 Tarihi ile 13E Hotbird Uydusundaki Sky Italy Komple Altyapısını Değiştirmiştir, Şuan için Hiç Bir Serverde SD veya HD'si Açılmaz..
    
  *Hotbird Uydusundan Yayın Yapan Yunan Paketi Novalar (01.08.2013 Tarihi İtibari ile) Sistem değiştirmişlerdir. Kart - Cihaz Eşleşmesi ile Bu Yayınlar Artık Hiç Bir Server de Açılmaz.
   
  *Digitürk ve Dsmart gibi Yerli İçerikli Yayınlar Kesinlikle Yoktur.UyduMarket; Digitürk ve DSmart İçin Yasal Abonelik Tavsiye Eder.Lütfen Bu Konuda Soru Bile Sormayınız.
  http://www.digiturk.com.tr/
  http://www.dsmart.com.tr/
  *PPV ( İzle-Öde ) Hiçbir Yayın, Hiçbir Serverde İzlenemez. Örneğin; D+ Paketindeki Taqula kanallar Açılmaz. Sky Germany Paketindeki BlueMovie Kanalları, Sky Select Kanalları Hiç Bir Serverde İzlenemez.
  *16 Derecedeki Digialbania Paketi Yayınları Hiçbir Serverde CCcam Server ile izlenemez. Cihaz-Kart Eşleşmeli Sistemle Çalışmakta Olup Sadece Kendi Cihazında Çalışır.
  DigiAlbani Paketi HD ler Dahil Sadece Bir Başka UyduMarket Projesi WORLD SERVER ile İzlenmektedir.
  *Nilsat Uydusundaki OSN ve Abu Dhubai Paketi HiçBir Serverde İzlenememektedir.
  7W OSN Paketi HD ler Dahil Sadece Bir Başka UyduMarket Projesi WORLD SERVER ile İzlenmektedir.
  *19.2E Astra Uydusundaki Canalsat+ France Yayınları Hiçbir Serverde Sorunsuz İzlenememektedir.
  *19.2E Astra Uydusundaki Canalsat+ France Yayınları Sadece Bir Başka UyduMarket Projesi WORLD SERVER ile İzlenmektedir.
  *39E Hellessat Uydusundaki Total TV Paketi Şaun çin Hiçbir Serverde İzlenememektedir.
  *39E Hellessat Uydusundaki Dolce Paketi Şuan İçin Hiçbir Serverde İzlenememektedir.
  *16E Uydusundaki Tring Paketi Hiç Bir Serverde İzlenememektedir.

  DipNot: Server Kalitemizde Yazdığımız Tüm İbareler Bir Çok Server Satış Sitelerinde Dahil Yazdıklarımız Birebir kopyalanmaktadır.Kopyaların asıllarını yaşatacağı düşüncesine inanarak çok ciddiye aldığımızı söyleyemeyiz. Ancak bazı yanlış anlaşılmalara açıklık getirtmek adına belirtmekte fayda var.. Bizim serverimiz kesinlikle alanının en iyisi, yazdığımız her ibare doğru ve günceldir.. Peki sizin Uydu alıcınız?

  Serverlerimiz VU+, Dreambox, Octagon, Gigablue, Atlanta, Korax vs.. Gibi CCcamın Stabil Çalıştığı Cihazlarda Sorunsuzdur.. Ancak Next, Baff, Hiremco vb.. Cihazınız Var ise elbette CCcam Serverimizden Yararlanabilirsiniz. Ancak Cihazınızın Yazılımından kaynaklı kopmalar, kırılmalar veya Donmalardan elbette biz sorumlu olamayız.. Bunu Her pakette yapmaz elbette ama bazı sistemlerde (Örn: NDS..) kopmalar tamamen cihazınızın yazılımından kaynaklıdır... Lütfen Bunu Dikkate alarak server satın almanızı tavsiye ederiz.. Zira Örnek Next Dobratech cihazınız var ve tüm yayınların herhangi bir CCcam server ile sorunsuz, kopmasız, donmasız bir şekilde çalışacağını iddaa etmek dürüstçe olmaz..
   

  ÜCRETSİZ SERVER Hikayeleri Bizde Yoktur..! Ücretsiz diyip belirttiğimiz Kanalları İzlemede Sorun Yaşatmaktansa ;

  Burada gördüğünüz Tüm Paketleri Takılmasız,Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde Açılma Garantisi Veriyoruz.
   
  Dünyanın En Büyük CCcam Serverlerine Sahibiz.. Serverlerimiz Linux PC Fedora Serverlerdir.UPS Sistemi Sayesinde Elektrik Kesintisinden Etkilenmez.7/24 Onlinedir.
   
  Dreambox ,VU+ , Octagon, Forumuler Uydu Alıcıları + CCcam Destekleyen Diğer Tüm Uydu Alıcıları (INPAX, HDBox, AtlantaHDBox ,SpyBox,MediaLink,Hiremco, SkyBox,Next TigerHD, Next 2000 HD, Next DobratechHD vs..) Bu Hizmetten Yararlanabilirler.

  SkyStar2 Digital TV Kartlarına Paylaşım Vermiyoruz! ( Ben Sadece Göndereceğiniz CCcam Dosyasını İstiyorum , Kendim Hallederim Derseniz Satın Alabilirsiniz )


  Almanya, İtalya, Fransa, Cezayir vs.. Dahil Birçok Dünya Ülkesine Paylaşım Vermekteyiz. Bu Kapsamda Alanının En İyisi Olduğumuzu Kullanıcılarımız Bilmektedirler..!
   
  Farkımızı Sizde Hissedeceksiniz..!!!!!!

  Serverlerimizin İnternet Bağlantı Hızı 1Gbit ( Normal Bir VPS serverin 10 Katı )Olup Dünyada Daha Hızlı ve Gelişmiş Bir Sistemi Yoktur.

  Teknik ve Maliyet Olarak Serverlerimiz, Alanında Tektir.Bir Başka Server ile Karşılaştırılması Zordur. 45 Lokal Kartımız Vardır. Kendi kartlarımız olduğu için kanalların gitmesi, donması vs söz konusu olmaz.15 Yıllık Server tecrübemizle türkiye'nin her yerine server desteği veren bir firmayız.Müşterilerimize Tüm kartlar hop1 VE hop2 olarak gider.Ama burada önemli olan kartın en sağlıklı ve stabil gitmesidir. 45 Lokali 1 PC Servere Takıp stabil vermek olanaksızdır. Serverlerimiz 7 ayrı PC den 1 Ayrı PC ye aktarılıp en hızlı şekilde verilmektedir. Asla Hop3 kullanılmaz. Hop3 Kullanan bir serveriniz varsa; bilinizki amatör bir serverdir. Bir Server Satın Alırken Onlara Sizin serverinizde hop3 den açılan kanallar varmı diye sorunuz, Saat Kaça Kadar onları cep telefon numaralarından arayabileceğinizi sorunuz, Eğer tüm bu sorularınıza tatmin edici cevaplar alıyorsanız, İyi bir server satın almışsınız Demektir.

   
  Ve Serverimizdeki Bazı Ayrıcalıklar ;

  5 Adet C Satırı Vermekteyiz.. İngiltere, Fransa ve Almanya Üzerinden Birbirinden Bağımsız 5 Sunucu Üzerinden Gittiği İçin Donma,takılma,Kesinti Söz Konusu Değildir..Bu maliyetlerle bu kalitedeki hizmet Dünyada sadece UYDUMARKET Serverlerinde Vardır.
  "Türkiye'de CCcam Server Kalitesinde Alanının En İyisiyiz.. Gerek Müşteri Memnuniyeti, Gerekse Her Gün ( Pazar Dahil ) 19.00 a kadar verdiğimiz Sınırsız Destek ile Yüzlerce Müşterimize Hizmet Vermekteyiz. Test Cline, Test Dosyaları vs Vermiyoruz. Buna Hiç gerek Bile Duymadık. Her Zaman 0506 761 15 02 No'lu Kişisel Cep Telefonundan Bizlere Ulaşabilirsiniz."

   

  "Serverlerimizde Satın Alımlarda İADE Yapılmamaktadır.
   
  Burada Yazdığımız Yazılarımızın Bile Kopyalanarak Bir Çok Amatör Server Satan Sitelerde Birebir Aynı Olduğunu Görebilirsiniz.. Gerçeği Anlamak Çok Zor Olmasa Gerek..5 PC Serverimizden Sadece 1 Tanesinde Olan Kartlarımız;
   


  36 Derecedeki Rus Paketleri NTV+ Full HD Paketi Sadece VIP Serverimizden İzlenmektedir. VIP Serverimiz İçin BURAYA Bakınız..

   
  Hotbird Uydusundan Yayın Yapan nC+ ( eski Adıyla Cyfra+ ) Polonya Paketi UyduMarket CCCam Serverleri ile Full Paket Açılmaktadır.
   
  Hotbird Uydusundan Yayın Yapan POLSAT Polonya Paketi UyduMarket CCCam Serverleri ile Full Paket Açılmaktadır.
   

   
  Hotbird Uydusundan Yayın Yapan SRG İsviçre Paketi UyduMarket CCCam Serverleri ile Full Paket Açılmaktadır.
   

   
   
  ASTRA 19.2°E Uydusunda İzlenebilen Paket ve Kanallar

  Astra 19.2E Uydusundan Yayın Yapan Sky Deutschland Almanya Paketi UyduMarket CCCam Serverleri ile Full Paket Açılmaktadır.İZLE-ÖDE OLAN ( PPV ) SKY SELECT VE BLUE MOVIES KANALLARI HİÇ BİR SERVERDE AÇILMAZ.
   
   
   
  Astra 19.2E Uydusundan Yayın Yapan HD+ Almanya Paketi UyduMarket CCCam Serverleri ile Full Paket Açılmaktadır.
   
  Astra 19.2E Uydusundan Yayın Yapan Moviestar+ ( Eski Adıyla Digital+ ) İspanya Paketi UyduMarket CCCam Serverleri ile Full Paket Açılmaktadır.
   
   
  Astra 19.2E Uydusundan Yayın Yapan TV Vlaanderen Hollanda Paketi UyduMarket CCCam Serverleri ile Full Paket Açılmaktadır.
   
   
   
  Astra 19.2E Uydusundan Yayın Yapan HD Austria Avusturya Paketi UyduMarket CCCam Serverleri ile Full Paket Açılmaktadır.
  •  
   
   
   
  Hellessat 39.0E Uydusundan Yayın Yapan Bulsat Com Bulgaristan Paketi UyduMarket CCCam Serverleri ile Full Paket Açılmaktadır.Bu Paket CCcam Üzerinden Değil Cihazınızda MGCamd veya OSCam Kurulu Olması Dahilinde Açılmaktadır.
   
            
   

  Bütün High Definition ( HD ) Yayınları Sorunsuz Kalitede İzletmenin Gururuyla..!!

   


   
   
  Ve UYKUSUZ GECELER..!   

   

   

  Burada Gördüğünüz Tüm Yayınları UYDUMARKET Garantisiyle Kesintisiz Olarak Serverlerimizden İzleyebilirsiniz..

   

  CCcam Serverden Yararlanmak İsteyen Müşterilerimizin ; DNS Adresi Almalarına veya Port Açmalarına Gerek Yoktur.Sadece ayberk@uydumarket.net mail adresine Serverden Yararlanmak İstediklerini Belirten Bir Mail Atmaları Yeterlidir. Gerekli Tüm Ayarlar Tarafımızdan Yapılır ve Gerekli Dosyalar Mail Adresinize gönderilir.

   

  Takıldığınız Her Noktada Bizlere Telefon Numaralarımızdanda Ulaşabilirsiniz.

  0216 504 34 62

  0506 761 15 02 ( Vodafone )

   

  Yayınlarımız Hiç Bir Şekilde Yerli Platformları Kapsamamış ve Kapsamayacaktır! Bu Konuda KESİNLİKLE

  Sormayınız!!!


  Ayrıca Türkiye'nin Her Yerine Profesyonel Server Kurulum Hizmeti Vermekteyiz.Ticari Olarak Profesyonel Server Kurup , Satış Yapmak İstiyorsanız ve Yeterli Donanıma , Bilgiye Sahip Değilseniz UYDU MARKET Olarak Bulunduğunuz Şehirde İstediğiniz Yere Linux PC Serverleri Profesyonel Ekibimizle Kuruyoruz.CCcam , GBox , NewCamd , MGCamd Server Hizmetlerinin Tamamını Vermekteyiz.Server İçin Gerekli PC , Kart Okuyucu , USB Hub , Yasal Abonelik Kartları Gibi Tüm Donanımları Bulundurmaktayız.Sadece 1 Günde Hazır Serverinizde "Müşteriye Yayın Ver" ve "Müşteri Yayınını Kes" Konumunda Size Bırakılan Serverinizde Tüm Herşey hazır Olarak Size Teslim Edilir.Kurmuş Olduğumuz Profesyonel PC Serverlere 1 Yıl Ücretsiz Teknik Destek Vermekteyiz.Detaylar ve Fiyat İçin Bizleri Arayınız...
 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  0,00 TL
  0,00 TL
  3
  0,00 TL
  0,00 TL
  6
  0,00 TL
  0,00 TL
  9
  0,00 TL
  0,00 TL
  12
  0,00 TL
  0,00 TL

  Garanti Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  0,00 TL
  0,00 TL
  3
  0,00 TL
  0,00 TL
  6
  0,00 TL
  0,00 TL
  9
  0,00 TL
  0,00 TL
  12
  0,00 TL
  0,00 TL

  Finansbank Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  0,00 TL
  0,00 TL
  3
  0,00 TL
  0,00 TL
  6
  0,00 TL
  0,00 TL
  9
  0,00 TL
  0,00 TL
  12
  0,00 TL
  0,00 TL

  Halkbank Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  0,00 TL
  0,00 TL
  3
  0,00 TL
  0,00 TL
  6
  0,00 TL
  0,00 TL
  9
  0,00 TL
  0,00 TL
  12
  0,00 TL
  0,00 TL

  Ziraat Bankası BankKart ile Güvenli Ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:

Ürün hakkında sorularınız mı var? Doğru ürün olduğuna emin olamıyor musunuz? Hemen bizimle iletişime geçin yardımcı olalım.

Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
SENDEN KAÇMAZ !

UyduMarket’in İndirimleri ve Yeni Ürünlerinden Anında Haberdar Olmak, İncelemelerini Takip Ederek En Doğru Bilgiye Ulaşmak İçin E-mail Adresini Bırak!
KORKMA! Spam mail göndermeyeceğiz ve istediğinde listeden çıkabilirsin.

UyduMarket © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır